Letní večery s Kinobusem v BB Centru

BB Centrum bylo na začátku srpna po čtyři večery zastávkou pojízdného letního kina Kinobus. Teplé letní počasí i výběr filmů přilákal každý večer přes stovku diváků, kteří mohli zdarma zhlédnout některý z uvedených filmů nebo klidně všechny čtyři. Na programu byla akční komedie Špión, sci-fi film o možné budoucnosti lidstva Zmenšování, roadmovie Tlumočník či tuzemská komedie Teorie tygra.

Společnost PASSERINVEST GROUP spolu s Dopravním podnikem hl. města Prahy připravily v Praze 4 pro filmové nadšence promítání letního kina Kinobus. Filmoví fanoušci nebo jen náhodní kolemjdoucí si tak mohli vychutnat letní kino přímo kousek od svého bydliště či pracoviště. A že je v Praze 4 milovníků stříbrného plátna opravdu hodně! Každý večer lavičky takříkajíc praskaly pod náporem diváků a po filmovém občerstvení se jen zaprášilo. 

V BB Centru to zdaleka není jediný kulturně odpočinkový program a díky nově otevřenému náměstí Brumlovka se mohou obyvatelé Prahy 4 i širšího okolí těšit na ještě více zajímavých akcí. Informace o aktuálním dění v BB Centru jsou k dispozici zde.
 

Sloupek