Kadeřnictví a kosmetika v Praze 8

Prostorné, prosvětlené prostory a v nich je situováno moderně vybavené studio. Tak lze krátce charakterizovat kadeřnictví nacházející se v Praze - Karlíně, které je snadno dosažitelné díky nedaleké stanici metra Florenc. Příjemné prostředí, přijatelné ceny a tým zkušených profesionálů, který poskytuje pestrou škálu služeb na špičkové úrovni - to vše přispívá k velké oblibě karlínského Hairpointu.

Prostorné, prosvětlené prostory a v nich je situováno moderně vybavené studio. Tak lze krátce charakterizovat kadeřnictví nacházející se v Praze - Karlíně, které je snadno dosažitelné díky nedaleké stanici metra Florenc.

Příjemné prostředí, přijatelné ceny a tým zkušených profesionálů, který poskytuje pestrou škálu služeb na špičkové úrovni - to vše přispívá k velké oblibě karlínského Hairpointu. V něm jsou pro vás připraveny kompletní kadeřnické služby, prodlužování vlasů, kosmetické služby, nehtovou modeláž, pedikúra a také prodej profesionální vlasové kosmetiky Schwarzkopf, které také můžete získat prostřednictvím našeho e-shopu.

Kosmetika

Ošetření pleti provádíme produkty zn. Salvus a Syn Care. Je to česká profesionální kosmetika výborné kvality s dlouholetou tradicí vhodná pro všechny typy pleti. Zákaznicím nabízíme různé druhy ošetření např. hydratační, regenerační, čisticí,ošetření pro muže a ošetření pro dospívající mládež.. Jako novinku můžeme nabídnout liftingovou masáž obličeje, která působí pozitivně na vrásky vzniklé únavou, podporuje imunitní systém, vrásky vyhlazuje a zlepšuje tonus pleti. Ošetření je zakončeno liftingovou maskou. Doporučujeme 8 až 10 sezení 2x týdně. Velmi žádanou službou je i trvalá na řasy, která vydrží 6 až 8 týdnů a vaše řasy dostanou jiný rozměr. Provádíme také tetování flitry vhodné na slavnostní příležitosti,plesy,svatby atd.

Manikúra a Nehtová modeláž

Na krásné nehty nemusíte čekat dlouhé měsíce, můžete je mít totiž ihned. Stačí využít služeb našich "nehtových designérek", které mají bohatou praxi. Vaše umělé nehty budou vypadat jako pravé. K vytvrzení gelu jsou používány UV lampy. K modelaci používáme pouze kvalitní materiál renomovaných značek.

http://www.kadernictvi-ms.cz/kadernictvi-praha-8.php

Sloupek