K nákupu smartphonu ze série Galaxy S10 nyní získáte bezdrátová sluchátka AKG

Od pondělí 17. června si Samsung pro zákazníky připravil novou akci. K nákupu jakéhokoli smartphonu z řady Galaxy S10 totiž získají jako dárek nová sluchátka AKG Y500 v hodnotě 3 999 Kč. Nabídka je platná do vyčerpání zásob. K nákupu Galaxy S10 obdrží i 4měsíční přístup na YouTube Premium v hodnotě 716 Kč. 

Speciální nabídka je omezena počtem kusů a pro získání sluchátek není potřeba žádná registrace. Zákazník sluchátka obdrží přímo při odběru na prodejně u vybraných partnerů nebo mu přijdou společně se zakoupeným telefonem poštou. Při nákupu nového telefonu Galaxy S10 pak mohou zákazníci využít i slevu až 8 000 Kč za odprodej staršího zařízení. Více informací je k dispozici na www.novysamsung.cz

AKG Y500 – ještě delší výdrž pro hudební maratonce
Nová sluchátka AKG Y500 nabízí obří výdrž baterie, kdy sluchátka umožňují přehrávání hudby po dobu až 33 hodin. Pronikající okolní hluk pak zpracovává funkce okolního zvuku Ambient Aware, takže vaše okolí nebude působit jako rušivý element a vše potřebné zároveň včas uslyšíte. A aby byl váš hudební zážitek ještě hladší, nabízejí sluchátka AKG Y500 další speciální funkce:

●    Multi-point propojení: Sluchátka Y500 můžete prostřednictvím Bluetooth spárovat hned se dvěmi zařízeními najednou a jednoduše mezi nimi přepínat.
●    Play & Pause: Aby vám neutekl ani jeden takt, sluchátka Y500 automaticky pozastaví přehrávání ve chvíli, kdy je sundáte z uší – a když je opět nasadíte, koncert v té nejvyšší kvalitě ihned pokračuje.
●    Superrychlé nabíjení: Nejen že mají AKG Y500 extrémní výdrž, další hodinu poslechu získáte už po 5 minutách nabíjení. Plnou kapacitu baterie pak oznámí po dvou a půl hodinách nabíjení.

Čtyřměsíční trial verze pro majitele prémiových modelů Samsung Galaxy 
Noví majitelé telefonů Galaxy S10 a tabletů Tab S5e si budou moci užívat nových prémiových služeb platformy YouTube po 4 měsíce naprosto zdarma. Pro zákazníky, kteří nabídky využijí, to znamená úsporu ve výši 716 Kč. Bezplatnou trial verzi YouTube Premium aktivujete skrze nastavení svého účtu přímo v aplikaci YouTube. Získáte možnost poslouchat videa na pozadí, stahovat je do režimu offline a sledovat vše bez reklam. Předplatné YouTube Premium dále zahrnuje i YouTube Music, novou aplikaci na streamování hudby, kterou je nutné do telefonu stáhnout a nainstalovat. Pro uživatele zařízení Samsung je k dispozici v obchodě Google Play.

Testovat nové prémiové funkce YouTube po dobu dvou měsíců pak mohou i zákazníci, kteří si v termínu od 20. února 2019 do konce února 2020 pořídí, nebo již pořídili, jakýkoliv z dalších telefonů nebo tabletů Samsung Galaxy. Hodnota služby je v tomto případě 358 Kč.

Aby mohl zákazník využít bezplatnou verzi YouTube Premium, musí splňovat dvě podmínky, a to že během předchozích 12 měsíců neměl YouTube Premium zakoupeno, případně již nevyužil zkušební období na 1 měsíc zdarma, který je k dispozici pro uživatele všech ostatních zařízení na trhu. Po skončení zkušebního období bude zákazníkovi automaticky účtován standardní měsíční poplatek ve výši 179 Kč za měsíc, pokud ho nezruší kdykoli před jeho skončením. 

Původní obsah YouTube Originals k dispozici v Premium verzi
YouTube Premium zpřístupní navíc i pořady a filmy z dílny YouTube Originals včetně slavných seriálů Cobra Kai, Origin, Wayne, F2 Finding Football nebo Weird City.
 

Sloupek