Právě se nacházíte:

Hotel - Pension Berg

Hotel pension Berg je nově zrekonstruovaný hotel nabízející moderní komfort v příjemné a klidné atmosféře. Hotel se nachází v jedné z klidnějších částí Prahy, blízko výstaviště Letňany vedle hlavního silničního tahu Praha - Dresden - Berlín.

Hotel pension Berg je nově zrekonstruovaný hotel nabízející moderní komfort v příjemné a klidné atmosféře. Hotel se nachází v jedné z klidnějších částí Prahy, blízko výstaviště Letňany vedle hlavního silničního tahu Praha - Dresden - Berlín a blízkost metra a městské hromadné dopravy zaručuje pohodlné spojení do centra města ve kterém jste za 15 - 20 min.

Tramvaj Bulovka č. 24 - 18 min. centrum (Václavské náměstí)
Tramvaj Bulovka č. 25 - 20 min. (Hradčany)
Metro Ládví - 12 min. centrum (Museum)

Pro hosty je připraveno 10 pokojů, které jsou vybaveny koupelnou, WC a televizí. V přízemí hotelu Berg najdete stylovou restauraci a společenskou místnost pro chvíle odpočinku.

V celém pensionu nabízíme Wi-fi připojení. V objektu pensionu máme vlastní parkoviště pro 10 aut.

V letních měsících je tu možnost využití zahrady k odpočinku a grilování.

V okolí hotelů je několik restaurací, jedna z nich Pivovar u Bulovky, kde ochutnáte pravé české pivo a kuchyni.

Recepce zajišťuje našim klientům okruhy Prahou, výlety do okolí a jiné programy podle individuálních požadavků zákazníků. Rodinná atmosféra, příjemné prostředí, ale především přátelský personál hotelu Berg dovoluje našim hostům prožít u nás příjemné okamžiky.

Sloupek