Hotel Pawlovnia nese jméno vzácného japonského stromu

PAWLOVNIA je moderní hotel v Praze 8 nacházející se v rezidenční čtvrti Rokoska. Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti parku a byl pojmenován podle vzácného japonského stromu, rostoucího v zahradě hotelu. Budovou hotelu PAWLOVNIA je bývalá pozdně kubistická vila postavená ve dvacátých letech minulého století.

PAWLOVNIA je moderní hotel v Praze 8 nacházející se v rezidenční čtvrti Rokoska. Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti parku a byl pojmenován podle vzácného japonského stromu, rostoucího v zahradě hotelu. Budovou hotelu PAWLOVNIA je bývalá pozdně kubistická vila postavená ve dvacátých letech minulého století. V roce 2001 byl dům koupen novými majiteli a zrekonstruován do nynější podoby. Věříme, že Vás zaujme příjemná atmosféra našeho hotelu, kvalita nabízených služeb a přátelské přijetí.

Hotel PAWLOVNIA nabízí kvalitní ubytování v Praze v 15 velmi dobře vybavených hotelových pokojích (včetně přistýlek pro 33 osob).

Každý pokoj našeho hotelu v Praze je vybaven TV se satelitním vysíláním, telefonem, přípojkou na internet, klimatizací, minibarem a vysoušečem vlasů. Samozřejmostí je také samostatná koupelna a WC na každém z pokojů. V hotelu PAWLOVNIA je k dispozici výtah a jeden bezbariérový pokoj. Do našeho hotelu v Praze můžete samozřejmě zavítat i se svým čtyřnohým miláčkem. Pokud přijedete autem, bude Vám k dispozici uzavřené hotelové parkoviště zdarma.

V budově hotelu PAWLOVNIA Praha se též nachází restaurace s letní zahrádkou. Nabízíme možnost objednat si polopenzi či plnou penzi nebo pouze příjemné posezení v rámci naší české restaurace, která nabízí výbornou českou kuchyni v přijatelných cenových relacích. Novinkou v našem hotelu je bazén s protiproudem, který mohou hoteloví hosté využívat zdarma.

http://www.hotelpawlovnia.cz

Sloupek