Hotel Adeba, kvalitní služby za příznivé ceny

Nově otevřený tříhvězdičkový hotel Adeba nabízející ubytování v Praze blízko centra se nachází v klidné lokalitě městské oblasti Prahy 8 - Karlín, osm minut chůze od stanice metra Křižíkova. Do centra Prahy je možné se dostat pěšky asi za dvacet minut, nebo metrem, či tramvají za cca deset minut. Ubytování v Praze v hotelu Adeba je kombinací kvalitních služeb za příznivou cenu. Hotel Adeba nabízí kvalitní a výborně situované ubytování v blízkosti historického a kulturního centra Prahy ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích se sprchovým koutem, WC, lednicí a televizí se satelitem.

Nově otevřený tříhvězdičkový hotel Adeba nabízející ubytování v Praze blízko centra se nachází v klidné lokalitě městské oblasti Prahy 8 - Karlín, osm minut chůze od stanice metra Křižíkova. Do centra Prahy je možné se dostat pěšky asi za dvacet minut, nebo metrem, či tramvají za cca deset minut. Ubytování v Praze v hotelu Adeba je kombinací kvalitních služeb za příznivou cenu.

Hotel Adeba nabízí kvalitní a výborně situované ubytování v blízkosti historického a kulturního centra Prahy ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích se sprchovým koutem, WC, lednicí a televizí se satelitem. V hotelu je možné připojení k internetu prostřednictvím WIFI nebo použitím hotelového počítače.

V okolí Hotelu Adeba najdete všechny běžné služby, kosmetické studio, solárium, kadeřnictví, manikúru, pedikúru, praní a žehlení prádla, lekářskou službu. Je tu řada restaurací, vináren, kaváren a také například fitness studio, krytý bazén, bowling, tenisové kurty. O2 Arena se nachází pouhé tři stanice metrem od hotelu.

V přízemí hotelu je k dispozici společenská místnost, kde se také podává snídaně a recepce s nepřetržitým provozem.

Mimo našich ubytovacích služeb nabízíme též uzavřenou relaxaci pro max. 4 osoby se saunou a vířivkou (TV, sat, fén, možnost občerstvení). Relaxační program doplňují sportovní a rekondiční masáže, které Vám zpříjemní pobyt v našem hotelu v Praze.

Nabízíme k pronájmu nově otevřené prostory (2 propojitelné sály s celkovou kapacitou 80 osob) s vysokou variabilitou uspořádání a veškerým běžně požadovaným vybavením jako je internetové připojení, data projekce, ozvučení, flip chart apod.

Vaše jednání, pracovní schůzky, prezentace či školení jsme schopni realizovat na klíč dle Vašich představ i včetně ubytování v praze a relaxace. Na přání sestavíme vhodnou kombinaci cateringu i doprovodného programu.

http://www.adeba.cz/

Sloupek