Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Hledáte restauraci v lokalitě Praha 8?

13. 06 2010 | V naší karlínské restauraci vaříme středozemní kuchyni, ze které jsme pro Vás schopni připravit jídla všech chutí a vůní. Naše kuchyně nabízí jídla z ručně připravených těstovin, čerstvých ryb, také nabízíme další italské speciality. Nabízíme mnoho jídel z vegetariánské kuchyně. K jídlu Vám můžeme nabídnout kvalitní italská, francouzská a moravská vína.

Dobrý den,

tímto bychom Vám rádi představili naši klimatizovanou restauraci Porto, který se nachází v ulici Urxova v Praze 8. Restaurant disponuje i zahrádkou, kde si můžete na námi připraveném jídle také pochutnat. Do našeho restaurantu můžete přijít na romantickou večeři ve dvou, naše interiéry k tomuto přímo vybízejí.

V naší karlínské restauraci vaříme středozemní kuchyni, ze které jsme pro Vás schopni připravit jídla všech chutí a vůní. Naše kuchyně nabízí jídla z ručně připravených těstovin, čerstvých ryb, také nabízíme další italské speciality. Nabízíme mnoho jídel z vegetariánské kuchyně. K jídlu Vám můžeme nabídnout kvalitní italská, francouzská a moravská vína.

Detaily restaurace

Kapacita restaurantu
V naší restauraci naleznete 65-70 míst k sezení ve třech místnostech, součástí restaurantu je samozřejmě vymezený prostor pro kuřáky i nekuřáky. Restaurace je klimatizovaná a je u nás samozřejmostí, že můžete útratu zaplatit kartou.

Další informace o restauraci
Naše restaurace je jednou z těch, která je Vám schopna nabídnout různé druhy služeb, v tomto se plně orientujeme podle zákazníka. Mezi restauracemi v okolí tímto jistě tzv. vyčníváme z davu. Velmi často u nás hraje živá hudba.

Jsme schopni uspořádat:

•svatební hostiny, svatby
•rodinné oslavy (narozeniny, výročí)
•firemní večírky, oslavy, akce
•a další společenské akce

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO