Hilton Prague dvakrát oceněn jako nejlepší hotel pro obchodní klientelu

Hotel Hilton Prague s radostí oznamuje, že byl oceněn jako „Nejlepší hotel pro obchodní klientelu ve východní Evropě“ v Business Traveller Awards 2011 a „Nejlepší hotel pro obchodní klientelu v České republice“ v Business Destinations Travel Awards 2011.

Hilton Prague vyhrál obě ocenění, založené na výsledcích čtenářských anket prestižních časopisů Business Traveller Magazine a Business Destinations Magazine, již dva roky za sebou. Udělování cen Business Traveller Awards je více než 20 let předním oceněním v oblasti „business” cestování.  

„Jsem velmi pyšný na opakovaný úspěch hotelu Hilton Prague v těchto oceněních. Kvalitní služby a naslouchání potřebám hostů je naším klíčovým faktorem k úspěchu a ocenění jsou skvělou odměnou za naše úsilí udržet služby hostům jedinečné a na vysoké úrovni. Také to ukazuje, že naše pozice na evropském trhu zůstává silná,” řekl Michael Specking, generální ředitel pražských hotelů Hilton.

Letos byl hotel Hilton Prague  také zvolen čtenáři Travel Trade Gazette „Nejlepším hotelem v České republice,“ a to již počtvrté za sebou.
 

Sloupek