Farmářské trhy na Karlíně i o prázdninách

Ráda bych Vám poděkovala za přízeň Karlínským farmářským trhům, které se staly součástí životního stylu mnoha obyvatel Prahy 8. Osobně navštěvuji trhy každou sobotu, jednak abych se ujistila, že vše je v pořádku a jednak si bez nich neumím představit pohodový víkendový rozjezd. Karlínské farmářské trhy jsou hodnoceny jako jedny z nejpříjemnějších.

Každou sobotu na nich najdete oblíbené farmářské stálice, ale snažíme se, aby každý trh přinesl i nové tváře. Bohužel řada farmářů je z velkých dálek a nemohou dojíždět pravidelně. V průběhu konání našich trhů vznikla řada doplňkových služeb, například u některých farmářů lze předem objednat zboží, což se vyplácí zejména u ryb, drůbeže a masa. Pro aktuální informaci Vám slouží internetové stránky www.praha8.cz, na nich najdete v horní pravé části hodnocení minulých trhů a pozvánku na ty současné, můžete být obesílání emailem a také se stát fanoušky facebookové skupiny Karlínské farmářské trhy, kde jsou uváděny internetové odkazy na farmáře a sami se tak můžete přesvědčit o původu, kvalitě, certifikátech a dalších zajímavostech přímo z farem, které potkáváte v Karlíně.

O prázdninách budou mít Karlínské farmářské trhy letní provoz. Termíny jejich konání: 9. 7., 23. 7., 6. 8. a 20. 8. Podívejte se i v létě pár dní před aktuálními trhy na www.praha8.cz, abyste znali aktuální nabídku, případně si předem objednali své zboží. Letní Karlínské farmářské trhy se chtějí postarat o Vaši pohodu, proto Vám nabídnou příjemná překvapení a samozřejmě i program pro děti, tentokrát s tetami z dětských klubů Osmík a Karlík, které provozuje Městská část Praha 8.

www.praha8.cz

Sloupek