Expremiér Miloš Zeman včera ukončil pobyt v Nemocnici Na Bulovce

Včera opustil Nemocnici Na Bulovce expremiér Miloš Zeman, který zde podstoupil ortopedickou operaci - repasi šlachy v palci a poté se zde zotavoval. Expremiéra operoval ortoped Prof. Pavel Dungl, v jehož péči byl v roce 2008 také prezident Václav Klaus. Podrobil se tehdy operaci kyčelního kloubu.

Právě prezident Klaus v úterý navštívil v Nemocnici Na Bulovce expremiéra Zemana a věnoval mu svoji nejnovější knihu. "Přinesl mi jako dárek svoji poslední knihu Evropská integrace bez iluzí," řekl Zeman. Václav Klaus se při té příležitosti sešel i s prof. Pavlem Dunglem a ředitelem nemocnice MUDr. Petrem Zajícem.

Klausova návštěva byla zajímavá také proto, že Zeman míří do klání o Hrad v přímé volbě. A mohl by se tak stát Klausovým nástupcem. Zeman už vyjádřil souhlas se zahájením petiční akce na podporu prezidentské kandidatury. "Zavazuji se, že v případě, kdy petice získá dostatečnou podporu občanů, tuto kandidaturu přijmu," napsal Zeman nedávno z nemocnice v dopise. Kromě toho Miloš Zeman zanechal také své poděkování v kronice nemocnice.
 

Sloupek