Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Emailové adresy Nemocnice Na Bulovce změní koncovku

30. 11 2011 | Fakultní nemocnice Na Bulovce v rámci procesu „odfakultnění“ změní nastavení webových stránek a elektronické pošty. Od příštího roku bude fungovat doména „bulovka.cz“. Formát nové adresy bude jmeno.prijmeni@bulovka.cz. Pro příchozí poštu zůstane nadále funkční i doména fnb.cz.

Fakultní nemocnice Na Bulovce v rámci procesu „odfakultnění“ změní nastavení webových stránek a elektronické pošty. Od příštího roku bude fungovat doména „bulovka.cz“. Formát nové adresy bude jmeno.prijmeni@bulovka.cz. Pro příchozí poštu zůstane nadále funkční i doména fnb.cz.

Emaily zaslané na dosavadní nemocniční adresu budou doručeny, automaticky však budou přesměrovány na koncovku „bulovka.cz“.

U zpráv odesílaných z nemocnice se od 1. 1. 2012 již objeví v záhlaví emailu v adrese odesílatele nová doména bulovka.cz, protože bude nastavena jako primární.

Změna se postupně projeví i v e-šablonách a ve všech nemocničních dokumentech. Kvůli minimalizaci nákladů veškeré tiskoviny, které mají koncovku „fnb.cz“ , zatím zůstávají a nové se budou tisknout již s novou doménou.

Dosavadní adresa zaměstnanců nemocnice „ jmeno.prijmeni@fnb.cz “ bude funkční minimálně jeden rok. Novým zaměstnancům bude již přidělen email ve tvaru jmeno.prijmeni@bulovka.cz .

Přechod na tuto doménu je nezbytným krokem v rámci procesu odfakultnění, který zahrnuje např. i nezbytnou úpravu razítek či vstupní brány do nemocnice.
 

Diskuse

Čtěte více

Zastupitelstvo Prahy 8 schválilo návrh na změnu územního plánu, které má ochránit sídliště Ďáblice

V situaci, kdy se uspokojivé dokončení územní studie na straně hlavního města neustále oddaluje vznikla z iniciativy spolku Krásné Kobylisy „Vize sídliště“. Ta byla vytvořena na základě ...

Telefonická komunikace s.r.o. - Osloví stávající zákazníky, navolá nové a naučí Vás to

Je důležité udržovat kontakt se stávající klientelou. Posilujete tím Váš obchodně-partnerský vztah a především "pěstujete" důvěru daného zákazníka. Nemáte Vy nebo Vaši obchodníci čas ...

Slavnostní rozsvěcení vánočních stromů Prahy 8

První vánoční stromek v Česku postavil na Vánoce r. 1812, také v Libni (konkrétně ve svém libeňském sídle Šilboch), pro své štědrovečerní hosty ředitel Stavovského divadla J. K. Liebich.

Zažijte úlevu od bolesti pomocí cesty, která v USA funguje už dlouhá desetiletí

Bolesti zad, kolen, kyčlí atd. trápí spoustu lidí. Ale nemusí to tak být. Stačí znát správnou cestu. A to je metoda FitPainFree®, která se dívá na člověka jako na celek, hledá příčiny bolestí a ...

Rozvoj plaveckého areálu Šutka dostal zelenou od Magistrátu hl. m. Prahy

Na začátku září schválila Rada hl. m. Prahy záměr na vypracování projektové dokumentace na výstavbu venkovní části plaveckého areálu Šutka, který bude zařazen do návrhu rozpočtu hlavního města ...

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO