EKOSPOL potřetí mezi nejstabilnějšími českými firmami

Již potřetí za sebou se společnost EKOSPOL, přední český rezidenční developer, umístila mezi nejstabilnějšími českými firmami ze všech hospodářských odvětví. Potvrzuje to ocenění ČEKIA Stability Award 2011, které na základě objektivních ekonomických kritérií každoročně vyhlašuje agentura ČEKIA ve spolupráci se sdružením CZECH TOP 100.

Slavnostní vyhlášení nejstabilnějších českých firem za rok 2011 proběhlo v úterý 19. června 2012 na Galavečeru firem České republiky v Praze na Žofíně. 

Potřetí ve tříleté historii společného projektu agentury ČEKIA a sdružení Czech TOP 100 se tak EKOSPOL zařadil mezi nejsilnější české firmy ze všech hospodářských odvětví, do společnosti renomovaných leaderů svých odvětví, jakými jsou např. společnosti ČEZ, Dalkia, Siemens, KPMG, IKEA Česká republika, Globus ČR, GlaxoSmithKline a další. 
 
Hodnocení ČEKIA Stability Award vyjadřuje nezávislý pohled na finanční a nefinanční bonitu firmy. Vyjadřuje její současný stav a finanční situaci, a to včetně predikce rizika jejího úpadku. 
 
Další stylový dárek k 20. narozeninám
EKOSPOL, který patří mezi leadery českého realitního trhu již 20 let, tak získaným oceněním stylově pokračuje v oslavách svého jubilea. Již v květnu EKOSPOL slavnostně otevřel svůj jubilejní 40. velký bytový areál, kterým se stala druhá etapa projektu Viladomy Uhříněves. 
 
„Za 20 let jsme se dostali na absolutní špičku českého developerského trhu. Když se omezím pouze na čísla, tak během těch 20 let jsme dokončili a vyprodali 40 velkých projektů pro 8000 spokojených zákazníků,“ vypočítává Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva EKOSPOL a.s. a dodává: „To, na co jsem ale hrdý nejvíce, je, že všechny naše projekty pravidelně vyprodáváme do doby dokončení a že již dnes prodáváme přibližně pětinu všech bytů díky kladným referencím našich spokojených klientů. Pro mě je to důkaz, že cesta, kterou jsme se vydali, je správná.“
 

Sloupek