Právě se nacházíte:

Dny dětí v Praze 8

Den dětí v Kaizlových sadech (1.6.)Ve středu 1. června čeká na děti v Kaizlových sadech v Karlíně spousta zábavy, a to u příležitosti Dne dětí, nad nímž převzal záštitu starosta MČ Praha 8 Jiří Janků.

 „Vyzkoušet si zde bude možné spoustu aktivit, které jsou zajímavé zejména pro starší děti. Uvést mohu například skákací boty, seegway či bungeerunning. Ale samozřejmě, že program bude vhodný i pro menší děti – už jen pro to, že během odpoledne dojde k slavnostnímu otevření zrekonstruovaných Kaizlových sadů, jejichž součástí je i dětské hřiště,“ uvádí starosta Jiří Janků. Během odpoledne dále bude možné zakákat si i na trampolíně či ve skákacím hradu, zkusit kolo štěstí o 1000 cen, hlavolamy, výtvarné aktivity, na malé fotbalisty čeká nafukovací kopací brána a na všechny děti Báječná Maskotí show. Zábavné odpoledne bude probíhat od 14.30 do 17 hod. Den dětí pořádá MČ Praha 8 a Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy.

Středověký Den dětí před KD Krakov (1.6.)

Středověk bude tématem Dne dětí, který na středu 1. června tradičně připravily DDM Praha 8 Spirála a radnice Prahy 8. „Od 8.30 hod. do 12.00 bude program určen jak základním a mateřským školám, tak široké veřejnosti,“ uvádí zástupkyně starosty MČ Praha 8 Vladimíra Ludková. Den dětí proběhne na prostranství před Kulturním domem Krakov v Bohnicích. Vstup je zdarma, připraveno je vystoupení šermířů a navíc budou děti za účast v soutěžích odměněny stylovými středověkými dárečky.

Karneval v KD Krakov (1.6.)

Velký karneval k Mezinárodnímu dni dětí čeká na děti ve středu 1. června odpoledne v Kulturním domě Krakov. Na programu budou soutěže, říkadla, zpívání a tanečky s klaunem, pohádka, kejklířka, kouzelník a další. „Program je určen pro děti od jednoho roku do sedmi let,“ dodává zástupkyně starosty MČ Praha 8 Vladimíra Ludková.Vstupné na akci, která bude probíhat od 17 do 18.30 hod., je hrazené a je třeba provést rezervaci.

Den Dětí v Thomayerových sadech (2.6.)

Na čtvrtek 2. června připravil TJ Sokol Praha Libeň za podpory radnice Prahy 8 Dětský den, na jehož programu budou hry, soutěže, kánoe a šermíři. Program začne v 16.30 hod. na louce u studánky v Thomayerových sadech, nedaleko Libeňského zámku.

www.praha8.cz

Sloupek