Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Další objekty budou připojeny pod kamerový systém

19. 03 2012 | V rámci projektu Bezpečná Osmička připojí radnice během tohoto roku další místa, která budou monitorována kamerovým systémem. Jedná se o Polikliniku Mazurská, objekt denních jeslí Milovická, KD Krakov a KD Ládví.

Záměr ve středu 7. března schválila Rada MČ Praha 8. „Kamery městské části již monitorují všechny základní a mateřské školy a převážnou část objektů sociálního charakteru. Postupně se zaměříme na veřejné, problematické oblasti, na které nás upozorňují samotní občané. Jedná se zejména o ulici Heydukova, Novákových, Na Žertvách a Sokolovská v okolí Palmovky a o Karlínské náměstí a Pernerovu ulici v Karlíně. V Kobylisích to je parkoviště u katastrálního úřadu a v Bohnicích parkovací plochy,“ uvádí starosta MČ Praha 8 Jiří Janků.

Monitorovaná místa jsou osazena kamerovým systémem, případně systémem elektronického zabezpečení a systémem protipožární signalizace s tím, že systémy jsou napojeny na multifunkční dohledové centrum - centrální dispečink. S výstavbou začala radnice v roce 2008.

www.praha8.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO