CHANNEL CROSSINGS ZVE NA VELETRH LINGUA SHOW

Přední jazyková škola Channel Crossings si dovoluje pozvat zájemce o studium cizích jazyků na mezinárodní jazykový a vzdělávací veletrh Lingua Show 2012. Tento veletrh proběhne v polovině března v Praze.

Jazyková škola Channel Crossings bude participovat na hlavním i doprovodném programu veletrhu Lingua Show jako odborný garant. „Připravili jsme zajímavý program a moc se těšíme na návštěvníky veletrhu. Zajistili jsme pro ně testovací centrum, demolekce i zábavná doprovodná vystoupení,“ uvedla Eva Havránková, marketingová manažerka jazykové školy Channel Crossings.

V testovacím centru Channel Crossings budou moci zájemci zdarma zjistit úroveň komunikačních dovedností. Testování proběhne v pěti jazycích – angličtině, němčině, španělštině, italštině a francouzštině. „Spolu s výsledky testu získá účastník též slevu 1000 korun na zahraniční jazykový kurz,“ dodává Eva Havránková.

Kromě testování bude ve stánku Channel Crossings probíhat série demolekcí. Vedle klasické angličtiny, němčiny, francouzštiny a italštiny si budou moct zájemci vyzkoušet také neobvyklé a exotické jazyky jako portugalštinu, holandštinu, japonštinu a čínštinu. Demolekce anglického jazyka nabídnou různé typy výuky – všeobecnou výuku, konverzaci, obchodní angličtinu, AngličtinuPRO, přípravu na pohovor a také inovativní multimediální výuku s interaktivní tabulí. Ani účastníci demolekcí nepřijdou zkrátka – každý dostane poukaz na slevu 500 Kč z ceny mezinárodní zkoušky City & Guilds.

V doprovodném programu odhalí jazyková škola Channel Crossings tajemství tvorby čínských znaků, pobaví diváky příklady tzv. Czenglish, doporučí atraktivní destinace pro studium v zahraničí a mnoho dalšího.

1. ročník mezinárodního jazykového a vzdělávacího veletrhu Lingua Show 2012 proběhne 15. a 16. března 2012 na Výstavišti v Praze – Holešovicích.

Sloupek