Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Central European Data Agency - CEDA

30. 05 2010 | Společnost Central European Data Agency, a.s. je první specializovanou firmou, která se plně věnuje pořizování a správě mapových podkladů v digitální formě.

Společnost Central European Data Agency, a.s. je první specializovanou firmou, která se plně věnuje pořizování a správě mapových podkladů v digitální formě. Při pořizování mapových podkladů je kladen důraz především na polohovou a věcnou přesnost digitálních dat a zároveň na kompletní atributaci všech mapových objektů.

V současné době tvoří kmenovou nabídku společnosti CEDA ucelený balík digitálních dat České republiky v různých měřítcích a mapových podkladů pokrývajících více než 600 měst a obcí České republiky včetně uličních sítí. Všechny mapové podklady jsou zpracovány na základě dlouholetých zkušeností tak, aby byly bezproblémově použitelné pro nejrůznější analýzy a prezentace prostorově orientovaných dat.

Hlavním projektem je tvorba a aktualizace podrobné bezešvé mapy České a Slovenské Republiky, která je vhodná i pro náročné aplikace založené na principech GIS. Dalším významným a dlouhodobým projektem je participace na tvorbě celoevropské bezešvé navigační databáze vytvářené nadnárodní společností Tele Atlas.

Diskuse

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO