Boty stvořené pro vodní svět

Nedokážete si představit léto bez vody a slunce? Bez raftu či kánoe? Bez výzvy, kterou představuje souboj s divokou řekou? Bez brodění horským potokem? Americká značka MERRELL má pro vás naprosté pochopení.

Zapomeňte na rozmočené tenisky, které kloužou i na suchu tak co teprve na mokrých balvanech! Značka MERRELL pro vás vyvinula nové řady dámské i pánské obuvi určené pro vodní sporty i běžné nošení. Technologie BUILT TO GET WET vám dopřeje ten správný komfort i pocit bezpečí ve vodě i na suchu.

BUILT TO GET WET
Vysoce odolná konstrukce obuvi do vody i do terénu se systémem odtokových drážek, protiskluzovou stélkou i podrážkou a nastavitelným zapínáním.

Bota obojživelník
Boty MEREELL Waterpro Maipo jsou určeny všem milovníkům vodních sportů, ale jejich kvality si užijete i při běžném nošení. Model je vyroben ze syntetické kůže v kombinaci s prodyšným materiálem MeshTM a komfortním polstrováním Lycra®/Neopren. Vše ošetřeno antibakteriální technologií Aegis®, která zabrání vzniku nepříjemného odéru. Po dni stráveném ve své lodi oceníte především rychleschnoucí, vzdušnou, vkládací stélku boty s Etc® protiskluzovou úpravou. Nepříjemné nárazy zmírní technologie AirCushion® umístěná v patní části. Pro nadcházející sezónu připravil MEREELL nové dynamické barevné variace.

Podrážka Vibram® WaterPro PlusTM byla speciálně vyvinuta pro pohyb ve vlhkém prostředí. S ní se uklouznutí bát nemusíte. Unikátní je její velmi jemné drážkování, které umožňuje plynulý odtok přebytečné vody.

Dámské modely jsou navíc vybaveny technologií Q-FormTM, patentem značky MERRELL, která díky vhodně zvolenému tlumení a podpůrné mezipodešvi přizpůsobuje obuv specifikům ženské chůze a prodlužuje životnost obuvi.

Pánské novinky z vodního světa
Tlumené barvy, přírodní odstíny, rychleschnoucí materiály, které ve vodě nemění své vlastnosti, síťované partie, syntetická i pravá kůže a celá řada unikátních technologií – to je charakteristika zcela nových pánských modelů určených pro vodní sporty i běžné nošení. Užijte si harmonii trendy designu a maximální funkčnosti!

Dámské novinky z vodního světa
MERRELL Avian Light Convertible – novinka navržená speciálně pro ženy. Krásné, subtilní, barevné sandále nabité technologiemi jsou vyrobené ze syntetické kůže s antibakteriální úpravou Aegis®. Znalkyně ocení podrážku Vibram®. Tento model je důkazem, že elegance a výkon se navzájem nevylučují!

www.merrell.cz

Sloupek