Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

ZDRAVÉ A RYCHLÉ POCHOUTKY Z ČERSTVÝCH SUROVIN

28. 10 2018 | Zapomeňte na představu, že mikrovlnné trouby jsou symbolem tzv. fastfoodového stravování. Model Panasonic NN-CS984 zvládne o dost víc, než byste očekávali. Kromě rozmrazování a ohřevu dokáže vařit, grilovat a péct. Velmi pravděpodobně se tak stane nejuniverzálnějším přístrojem ve vaší kuchyni.

Základem je inverter

Kombinovaná mikrovlnná trouba Panasonic NN-CS864 je vybavená inverterovou technologií, díky které jsou pokrmy připravené rovnoměrné na povrchu i uprostřed. To samé platí pro jejich ohřev či rozmrazování. Zatímco se běžné mikrovlnné trouby za provozu opakovaně zapínají a vypínají na maximální výkon, technologie inverteru udržuje optimální úroveň výkonu. Při rozehřívání čokolády se tak nemusíte bát, že se spálíte, a při ohřevu dětských pokrmů zase toho, že v nich zůstanou příliš horká či studená sousta.

Vaření v páře

Výkonná pára s vysokou intenzitou umožňuje rychlou přípravu zdravých pokrmů v páře a bez použití tuku. Zachováte tak přirozenou chuť ingrediencí a výsledné jídlo je méně kalorické. Za pomoci funkce Turbo Stream dokáže spotřebič generovat páru s velkou intenzitou, čímž se celý proces přípravy ještě zrychlí. K dispozici je i 8 automatických programů vaření v páře – na zeleninu, ryby, kuřecí maso i rýži.

Kombinované vaření

Vaření na páře je možné díky inverteru současně kombinovat s grilováním, konvekčním vařením a vařením pomocí mikrovln, čímž ušetříte až 2/3 času oproti běžnému vaření. Kombinací kterýchkoliv z těchto funkcí s párou lze nejen zkrátit čas vaření, ale zároveň zachovat jídlo šťavnatější. Funkce grilu se zase postará o dozlatova upečený a křupavý povrch.

Dvojúrovňové konvekční vaření

Čas šetří i dvojúrovňové konvekční vaření, které umožňuje přípravu pokrmů ve dvou úrovních zároveň. Integrovaný ventilátor cirkuluje horký vzduch v celé troubě, vaření je tak rychlejší a rovnoměrnější.

Inteligentní příprava jídel

Díky vestaveným senzorům je vaření prakticky automatické, není potřeba nastavovat úroveň výkonu, hmotnost potravin ani čas vaření. K dispozici je hned několik automatických programů.

Stylový design a ovládání

Model NN-CS894 má vnitřní objem 32 litrů a díky inovativnímu plochému designu můžete do trouby používat nádoby libovolného tvaru a velikosti. K dispozici máte varnou plochu o 45 % větší než v konvenčních modelech s otočným talířem.

Uživatelský komfort zvyšuje jednoduché a intuitivní ovládání pomocí dotykových tlačítek umístěných na přední straně skleněné plochy. Dvířka je možné naplno otevřít směrem dolů. Vysoká pevnost a ergonomický tvar úchopu ještě zvyšují bezpečnost a stabilitu trouby. Horní a zadní strana přístroje jsou samočistící, zbytek povrchu je potažený fluoridovou vrstvou pro snadné čistění.

Model NN-CS894 potěší i luxusním designem s jednolitou černou skleněnou úpravou přední plochy dveří.

Na českém trhu je model NN-CS894 dostupný za maloobchodní cenu 19 990 Kč a při zakoupení příslušenství je vestavitelný do kuchyňské linky.

Diskuse

Čtěte více

Veletrh Profesia days je příležitost získat inspiraci i kontakty pro lepší kariérní uplatnění

Veletrh Profesia days je příležitost získat inspiraci i kontakty pro lepší kariérní uplatnění

Ve dnech 7. a 8. 11. proběhne na výstavišti PVA EXPO PRAHA největší veletrh práce u nás - Profesia days 2018. Letos kromě stánků zajímavých zaměstnavatelů nabídne kariérní poradenství, ...

Samsung Galaxy A9: první telefon na světě se čtyřmi fotoaparáty

Samsung Galaxy A9: první telefon na světě se čtyřmi fotoaparáty

Společnost Samsung Electronics dnes představila chytrý telefon Galaxy A9, který je určen pro ty, kdo rádi objevují, zachycují okamžiky a sdílejí je tak, jak je sami vidí. Průkopnický telefon ...

Přichází ochlazení a s ním i topná sezóna

Přichází ochlazení a s ním i topná sezóna

Podzim s sebou přináší snižování venkovních teplot a ruku v ruce s tím i zahájení topné sezóny. Tu upravuje vyhláška č.194/2007Sb., která se týká bytových i nebytových prostor napojených na ...

Nadace Křižovatka předala darem 25 monitorů dechu na Neonatologické oddělení Nemocnice na Bulovce

Nadace Křižovatka předala darem 25 monitorů dechu na Neonatologické oddělení Nemocnice na Bulovce

Monitory „Babysence II“ v hodnotě 50 tisíc korun převzali ředitel Nemocnice Na Bulovce Mgr. Jan Kvaček a primář Neonatologického oddělení MUDr. Martin Čihař. Monitory pomáhají dětem ohroženým ...

Jirka (7) z Prahy 8, lékaři hledají příčinu onemocnění, pomáhají i specialisté v USA

Jirka (7) z Prahy 8, lékaři hledají příčinu onemocnění, pomáhají i specialisté v USA

„Na synovo vážné onemocnění se přišlo ve třech měsících, kdy již bylo patrné, že se psychomotoricky nevyvíjí tak, jak by měl. Lékaři postupně upřesňovali diagnózu, ale příčina Jirkových obtíží ...

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO